Dlaczego internauci wybierają nasze plecaki?

1. Posiadamy najszerszą ofertę, obejmującą rożne formy plecaków. W żadnym innym Sklepie nie znajdziecie tylu modeli, wykonanych z różnych materiałów i przeznaczonych na inne zastosowania.

2. Jesteśmy alternatywną dla sklepów z markami wielkich koncernów: Nike, Adidas, Vans. Jeśli masz dość powtarzalnych wzorów, komercyjnych logotypów - to nasze kolekcja jest znakomitym rozwiązaniem.

3. Cenimy modę i plecakowe trendy, dlatego nasze portfolio plecaków tworzone jest w oparciu o to co się aktualnie nosi w modowej blogosferze, podpatrujemy plecaki celebrytek i stylistek.

4. Nasze ceny nie zrujnują kieszeni, ponieważ bezpośrednio współpracujemy z producentami z Niemiec, Anglii oraz Polski. W takiej konfiguracji możemy zaoferować naszym Klientom najlepszą możliwą cenę detaliczną.

5. Zawsze i bez haczyków oferujemy darmową dostawę każdego zamówionego plecaka, bez względu na wartość zamówienia czy model plecaka.

6. Jesteśmy pasjonatami i ekspertami z dziedziny plecaków, nasz zespół serwisu Plecak.net tworzą: Grzegorz Rata, Aleksandra Kwiatkowska, Michał Witkiewicz, Mateusz Klich. Zawsze chętnie doradzamy i dzielimy się wiedzą - piszcie i pytajcie, jesteśmy TUTAJ dla Was.

Plecakowi eksperci naszego serwisu

pracownicy

Dane rejestracyjne firmy

Rzemiosło Skórzane
Mateusz Kwiatkowski
Polskich Marynarzy 34/4
71-050 Szczecin
NIP 8522445917
REGON 321459750

dane firmy plecak.net