Dlaczego internauci wybierają nasze plecaki?

1. Posiadamy najszerszą ofertę, obejmującą rożne formy plecaków. W żadnym innym Sklepie nie znajdziecie tylu modeli, wykonanych z różnych materiałów i przeznaczonych na inne zastosowania.

2. Jesteśmy alternatywną dla sklepów z markami wielkich koncernów: Nike, Adidas, Vans. Jeśli masz dość powtarzalnych wzorów, komercyjnych logotypów - to nasze kolekcja jest znakomitym rozwiązaniem.

3. Cenimy modę i plecakowe trendy, dlatego nasze portfolio plecaków tworzone jest w oparciu o to co się aktualnie nosi w modowej blogosferze, podpatrujemy plecaki celebrytek i stylistek.

4. Nasze ceny nie zrujnują kieszeni, ponieważ bezpośrednio współpracujemy z producentami z Niemiec, Anglii oraz Polski. W takiej konfiguracji możemy zaoferować naszym Klientom najlepszą możliwą cenę detaliczną.

5. Zawsze i bez haczyków oferujemy darmową dostawę każdego zamówionego plecaka, bez względu na wartość zamówienia czy model plecaka.

6. Jesteśmy pasjonatami i ekspertami z dziedziny plecaków, nasz zespół serwisu Plecak.net tworzą: Grzegorz Rata, Aleksandra Kwiatkowska, Michał Witkiewicz, Mateusz Klich. Zawsze chętnie doradzamy i dzielimy się wiedzą - piszcie i pytajcie, jesteśmy TUTAJ dla Was.

Plecakowi eksperci naszego serwisu

grzegorz
GRZEGORZ
(dziennikarz i szkoleniowiec z dziedziny survivalu)

aleksandra
ALEKSANDRA
(designerka, prowadząca sklepy internetowe z modą damską i męską)
michał
MICHAŁ
("Pro-Backpacker", nasz ekspert od nowych technologii)
mateusz
MATEUSZ
(spec. dot. kaletnictwa, konserwacji skór naturalnych)

Dane rejestracyjne firmy

Plecak.net
Aleksandra Kwiatkowska
Toporzyk 64
78-320 Połczyn Zdrój
NIP 6722062433
REGON 365598121

dane firmy plecak.net