Zamówienia realizujemy tego samego dnia

Wszystkie zamówienia złożone do godziny 12:00 (od poniedziałku do piątku) realizujemy tego samego dnia. Zamówienia złożone po godzinie 12:00 zostaną zrealizowane następnego dnia roboczego. Warunkiem szybkiej realizacji zamówienia jest jego przednia opłata lub wybór płatności przy odbiorze.

dostawa

Czas oraz koszt dostawy

Jeśli chcemy oszacować przewidywalny dzień otrzymania paczki, należy do dnia wysyłki dodać czas jaki kurier potrzebuje na dowóz przesyłki. Kurierzy oraz Poczta dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. Poniżej szczegółowy czas dowozu przesyłki w zależności od rodzaju przewoźnika:

Paczkomatem In Post / GRATIS / czas dostawy przesyłki 1-2 dni
Kurier Inpost / GRATIS / czas dostawy 1 dzień
Kurier DPD / koszt 13 zł / czas dostawy 1 dzień
Kurier DPD (płatność przy odbiorze) / koszt 14 zł / czas dostawy 1 dzień
Kurier DPD przesyłka zagraniczna (do UE) / koszt 65 zł / czas dostawy 5 dni

Ubezpieczenie przesyłek

Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na kwotę 1000 zł. W przypadku np. zniszczenia lub zaginięcia paczki kwestie sporne rozwiązuje Firma przewozowa z Firmą Plecak.net. Klient natomiast otrzymuje rekompensatę lub nowy produkt z naszej oferty.

Sprawdzenie położenia przesyłki

W celu sprawdzenia położenia przesyłki, należy przejść na stronę internetową danej firmy kurierskiej i podać numer listu przewozowego. Numer listu znajduje się w mailu, przesyłanym do Klienta w dniu wysyłki paczki (w przypadku braku maila prosimy sprawdzić również folder SPAM).

Adresy stron przewoźników:

1. Paczkomaty In Post: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek
2. DPD: https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel
3. Poczta Polska: https://emonitoring.poczta-polska.pl/

Wszystkie zamówienia wysyłamy z magazynu w Świdwinie