Jak wymienić lub zwrócić zamówiony plecak?

zwrot

1. Nasi Klienci mają czas do 30 dni na wymianę lub zwrot zakupionego produktu. Czas ten liczony jest od dnia odbioru produktu. Aby zgłosić chęć zwrotu, wyślij do nas maila na adres bok@plecak.net o temacie "ZWROT" lub "WYMIANA".

2. W odpowiedzi na maila, obsługa Sklepu Plecak.net wyśle Państwu formularz zwrotu oraz adres na który należy odesłać produkt. Formularz zwrotu możesz także pobrać samodzielnie klikając z link poniżej:

Formularz Zwrotu Towaru

Adres na jaki należy wysłać zwracany towar:

Plecak.net Mateusz Kwiatkowski
osiedle Chrobrego 6
78-300 Świdwin

lub na nasz paczkomat SWN03M (Połczyńska 20A Świdwin)

3. Wyślij zwracany produkt (musi być nowy, bez śladów użytkowania), formularz zwrotu oraz dokumentu potwierdzający zakup: paragon, fakturę. Zwracany produkt odsyłasz na swój koszt.

4. Zwrot wpłaty na podany rachunek bankowy wykonamy w ciągu 5 dni roboczych od dania odbioru przesyłki od Klienta.
Jak zgłosić reklamację?

Na każdy produkt przysługuje tobie prawo do reklamacji w ciągu 2 lat od momentu zakupu. W celu zgłoszenia reklamacji, prosimy:

1. Wyślij do nas wiadomość na adres bok@plecak.net o temacie "REKLAMACJA", opisz krótko zaistniały problem.

2. W odpowiedzi obsługa Sklepu Plecak.net prześle formularz reklamacyjny do wypełnienia oraz adres pod jaki należy odesłać reklamowany produkt.

3. W paczce z reklamowany produktem powinny znaleźć się:
- wypełniony formularz reklamacyjny
- dowód zakupu (obowiązkowo paragon lub faktura)

4. Reklamacje rozpatrywane są przez specjalistę w ciągu 14 dni roboczych, licząc od daty odbioru przesyłki od Klienta. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych) - zwrócimy Tobie równowartość ceny produktu i koszty przesyłki.