Wszystkie bestsellery
  • Bezpieczne Płatności

BEZPŁATNA DOSTAWA / WYSYŁKA W 24H / 30 DNI NA ZWROT

Jaki Jest Kolor Roku 2021?
   06/25/2021    0 komentarzy
Jaki Jest Kolor Roku 2021?

Jaki Jest Kolor Roku 2021?

Sprawa oczywistą jest, że każda kobieta co roku chce być modna. Dlatego każda z nas z czeka na nominację koloru roku. W tym roku najmodniejszym kolorem był classic blue, a który będzie najmodniejszym w 2021 roku. Czy już wiadomo? Oczywiście!

Kolory Ziemi – podbiją modę w 2021 roku

Jak co roku, instytut Pantone przy okazji tygodnia mody w Nowym Jorku ogłosił, który kolor będzie na topie w kolejnym sezonie. Jakie kolory zagoszczą na wybiegach i ulicach wiosną i latem 2021 roku?

Zastanawiacie się czym jest Pantone i dlaczego co roku jego werdykt dyktuje najnowsze trendy w modzie? Pantone to amerykańska firma założona w 1963 roku, specjalizująca się w produkcji systemów dla przemysłu poligraficznego. Ma siedzibę w stanie New Jersey i jest światową ikoną od spraw kolorów. Motywem przewodnim marki jest prostokąt z kolorem, uzupełniony numerem i logo firmy. Znany jest wszystkim projektantom mody. Dlatego werdykt tego instytutu wyznacza kierunek w światowej modzie na najbliższy sezon. Jakich więc kolorów nie powinno zabraknąć w naszej szafie w roku 2021? Okazuje się, że wybrano ich kilka. Łączy je jedno. Wszystkie z nich należą do kolorów naturalnych Ziemi. Które będą najmodniejsze? Sprawdźmy. Oto kilka z nich.

Od żółtego po rdzawy

Złocista żółć rozpromieni każdą stylizację. Jest kolorem energii słonecznej i daje nam ogromną moc. Dlatego właśnie dodatki w tym kolorze warto mieć w nowym sezonie. Mogą być to odważnie kolory bluzki czy butów, albo jako uzupełnienie stylizacji jaskrawo żółte apaszki czy plecaki kobiece. Doskonale rozświetlą i ożywią każdą stylizację. Rust to kolor przypominający odcieniem ciemną rdze. Inspirowany jest ziemistym brązem. Co prawda bliżej mu raczej do barw jesieni niż wiosny, ale doskonale przełamuje schemat sezonów. Idealnie komponuje się samodzielnie lub jako zmysłowy, nieoczywisty dodatek w postaci torebki czy letniego plecaka.

Delikatny błękit i odważny amethyst orchid

Tak, tak, te dwa tak odległe od siebie kolory również będą najmodniejsze w nowym sezonie. Pierwszy to zmysłowy cerulean, który był już kolorem roku 2000. Świetnie komponuje się z białym jak i mocnym motywem. Ten kolor uspakaja i świetnie wpływa na nasza równowagę emocjonalną. Przypomina jasne, czyste niebo w bezchmurny dzień. Idealny na lato. Zupełnie inny jest mocny kolor fioletowego bzu, który tez będzie hitem nadchodzącego sezonu. Świetnie komponuje się z bielą i zgaszonym różem. To kolor dla odważnych kobiet, dlatego warto z nim obchodzić się ostrożnie.

Jak widać w przyszłym roku mamy do wyboru wiele kolorów, które będą królowały na ulicach. Dlatego już dziś warto zadbać o dodatki, jak eleganckie plecaki damskie w tych wyjątkowych kolorach. Tak, aby na wiosnę olśnić świat najmodniejszymi stylizacjami.

Zostaw wpis

* Imię
* E-mail: (Not Published)
   Strona www (Site url withhttp://)
* Komentarz
Wpisz kod