Wszystkie bestsellery
  • Bezpieczne Płatności

BEZPŁATNA DOSTAWA | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT

Torebko Plecaki 2w1
Torebka i Plecak Damski 2w1 - Plecak.net

Torebko Plecaki 2w1

Praktyczne i nietypowe designersko, czyli plecaki w połączeniu z torebką damską. Ten fason zdobył serca naszych klientek i cały czas wiedze prym jeśli chodzi o plecaki damskie. Fenomen torbo plecaka 2w1 wyróżnia jego uniwersalność. Możesz w każdym momencie podróżny z takim plecakiem przekształcić go w torbę damską na jedno ramię. Co więcej torebko plecak 2w1 wcale nie traci przez to na swoim "wyglądzie". Dalej jest kobiecy i jednocześnie szalenie wygodny w noszeniu.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Aktywne filtry

Plecak i torba w jednym - jak wygląda?

Połączenie plecaka z torebką damską wcale nie musi być nieestetyczne. Aktualnie produkowane plecaczki damskie są naprawdę piękne, nie wspominając już o torebkach, które urzekają swoją pomysłową stylistyką. Tak samo wygląda kwestia torby na ramię i plecaka w jednym. Zazwyczaj elementem wyróżniającym plecako torebkę 2w1 od tradycyjnego plecaczka jest dodatkowy pas na ramię. Ten pas możemy doczepić do metalowych obręczy mocujących szelki plecaka. Pas torebki na ramię, aby nie "wisiał" w nieestetyczny sposób można oczywiście schować do środka dowolnej kieszonki plecaka. Tak właśnie wygląda typowa różnica między klasycznym plecakiem a uniwersalnym torebko plecakiem 2w1.

Torba i Plecak 2w1 - wady i zalety

Czy torba i plecak 2w1 posiada jakieś wady? Jeśli nie mówimy o wadach fabrycznych (podlegających reklamacjom) to torebko plecak damski posiada praktycznie więcej zalet od typowego plecaczka. Jest tak samo lekki, podobny wielkościowo, również może mieścić format zeszytu A4. Bardzo często występuje w wersji wodoodpornej. W zasadzie torebka i plecak w jednym jest rozwiązaniem nieodbiegającym negatywnie od swojego pierwowzoru, a wręcz przeciwnie - posiada więcej zalet. W każdym momencie, jeśli tylko zechcesz, możesz nosić go na jednym ramieniu jak klasyczną torbę damską. Daje to o wiele większą wygodę niż noszenie plecaka na jednym ramiączku.

Torebka damska z funkcją plecaka - czy jest praktyczna?

Jak wspominaliśmy wcześniej. Funkcja torebki damski i plecaka przynosi więcej korzyści niż wad. Sprawdza się praktycznie w większości zastosowań miejskich oraz turystyki amatorskiej. Taki plecak i torebka 2w1 może być wykorzystywany jako: plecak damski do pracy, plecak na studia, plecak na wycieczki krajoznawcze, czy lekki plecaczek podróżny. Mnogość zastosowań dla plecako torebek damskich jest praktycznie niewyczerpalna. Wszystko zależy od fantazji jego posiadaczki.

Plecak torebka 2w1 w formacie A4 - najpopularniejszy model

Jeśli chodzi o plecako torebki damskie 2w1 - zdecydowanie najchętniej wywierane są modele w formacie A4. Czyli dość duże i średnie fasony, które są w stanie pomieścić duży zeszyt szkolny A4. Ten rodzaj sprawdzi się oczywiście na studiach, ale także jako plecak do pracy biurowej, jako zamiennik dla teczki pracownika administracji, czy po prostu pakowny torbo plecak wycieczkowy.

Torebka plecak 2w1 - inspiracje i przykłady

Najciekawszym przykładem fasonu "torba i plecak w jednym" jest nasz flagowy model skórzanego plecaka Rene. To klasyczny damski plecaczek, ale uszyty z mięciutkiej skóry owczej. Sądzimy, że to właśnie cechy skóry zdecydowały o sukcesie tego torebko plecaczka damskiego. Dopełnieniem kunsztu kaletniczego producenta modelu Rene jest funkcja torebki damskiej, którą uzyskujemy po jednoczesnym spięciu obu szelek plecak w jeden szeroki pasek na ramię.